Kierownik/Kierowniczka Projektu
Gdańsk, Szczecin
Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny/a za:

• koordynowanie prac własnych spółki oraz zewnętrznych zespołów projektowych i wykonawczych w poniższym zakresie:
o weryfikacja i przydział zadań do wykonania dla Wykonawców,
o ustalanie harmonogramów prac i kontrola zgodności realizacji,
o zapewnienie obsługi w zakresie materiałów, logistyki,
o monitorowanie postępu prac,
o rozliczanie zadań z Klientem i Wykonawcami;
• nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem i Wykonawcami;
• bieżące raportowanie zakresie koordynowanych zadań;
• kontrolę i optymalizację kosztów koordynowanych zadań.

Profil kandydata

Jesteś kandydatem, którego poszukujemy, jeśli posiadasz:
• wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane: telekomunikacyjne, elektroenergetyczne lub pokrewne),
• umiejętność skutecznej organizacji pracy,
• umiejętność koordynowania równocześnie wielu zadań,
• co najmniej podstawowe doświadczenie w prowadzeniu projektów,
• prawo jazdy kat. B i dodatkowo jesteś osobą:
• nastawioną na rozwój i podwyższanie kwalifikacji,
• samodzielną, kreatywną i elastyczną w działaniu,
• gotową do wyjazdów służbowych oraz częściowej pracy w terenie.

Dodatkowymi atutami będą:
• doświadczenie w zakresie prowadzenia inwestycji budowlanych i/lub światłowodowych,
• znajomość przepisów Prawa Budowlanego i Prawa Telekomunikacyjnego,
• znajomość wytycznych oraz doświadczenie przy projektach POPC i FTTH.

Nasza oferta

• stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,
• system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
• dużą samodzielność w działaniu,
• możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
• profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,
• możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej,
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
• przyjazną atmosferę pracy.

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku świadczy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Spółka powstała w 2011, obecnie zatrudniamy ponad 300 osób. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.

Twoje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo, dziękujemy! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli w treści CV została wyrażona zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, zachowamy Twoje dane.

Dział HR