Operator minikoparki
Szczecin, Gryfino, Stargard, Ostróda
Opis stanowiska

Telekom Usługi Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, świadczy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Spółka powstała w 2011, obecnie zatrudniamy ponad 300 osób. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.

Praca polega na codziennej obsłudze minikoparki przy realizacji projektów inwestycyjnych.

Profil kandydata

Prawo jazdy B+E/ C+E,
Uprawnienia do obsługi minikoparki,
Doświadczenie na stanowisku operatora minikoparki,
Ogólna wiedza o robotach ziemnych,
Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji.

Nasza oferta

Stabilna praca w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,
System premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
Możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
Profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,
Możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej,
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
Przyjazna atmosferę pracy.

Twoje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo, dziękujemy! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli w treści CV została wyrażona zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, zachowamy Twoje dane.

Dział HR