Specjalista/ka ds. Obsługi Zleceń
Siedlce, Warszawa
Opis stanowiska

Jako Specjalista/ka ds. Obsługi Zleceń, będziesz pracować w naszym Centrum Dyspozytorskim w Siedlcach. Będziesz odpowiedzialny/a za:

• planowanie, koordynowanie i monitorowanie pracy serwisantów,
• nadzorowanie terminowości realizacji zleceń,
• dbanie o jakość realizowanych zadań,
• raportowanie ilości zdarzeń zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Praca w systemie zmianowym, również w weekendy (rozliczenie kwartalne).

Profil kandydata

Jeśli jesteś osobą:
• ceniącą pracę zespołową i angażującą się w powierzone zadania,
• której praca w środowisku MS OFFICE nie jest obca,
• cechującą się doskonałą organizacją pracy i dokładnością w działaniu,
• potrafiącą zarządzać informacją i nadzorować terminowość wykonywania pracy przez współpracowników,

dołącz do naszego zespołu i zdobądź nowe doświadczenie zawodowe!

Nasza oferta

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• umowę o pracę (atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy),
• możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
• profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,
• przyjazną atmosferę pracy,
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
• dogodną lokalizację pracy.

Jako Solutions 30 Wschód świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Twoje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo, dziękujemy! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli w treści CV została wyrażona zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, zachowamy Twoje dane.

Dział HR