Specjalista/ka ds. rozliczeń
Gdańsk
Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny/a za:
wystawianie faktur oraz ich dekretację,
bieżącą współpracę z kierownikami grup, podwykonawcami i pracownikami Telekom Usługi oraz dedykowanymi działami OPL, weryfikację zleconych prac, rozliczenie ich z podwykonawcami,
ewidencjonowanie kosztów i przychodów,
prowadzenie spraw administracyjnych związanych z działalnością firmy, przygotowywanie umów.

Profil kandydata

Jeżeli: posiadasz dobrą znajomość MS Office (w szczególności Excel),
masz doświadczenie w sporządzaniu rozliczeń,
sprawnie koordynujesz działania innych i własne,
cenisz pracę zespołową i angażujesz się w powierzone zadania,
cechuje Cię doskonała organizacja i dokładność w działaniu,
z łatwością budujesz relacje ze współpracownikami i kontrahentami,

dołącz do naszego zespołu i zdobądź nowe doświadczenie zawodowe!

Nasza oferta

pracę pełną wyzwań,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,
przyjazną atmosferę pracy,
dużą samodzielność w działaniu,
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
możliwość przystąpienia do programu dodatkowej opieki medycznej (LUX MED).

Telekom Usługi Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, świadczy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Spółka powstała w 2011, obecnie zatrudniamy ponad 300 osób. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.

Twoje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo, dziękujemy! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli w treści CV została wyrażona zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, zachowamy Twoje dane.

Dział HR