Specjalista/ka ds. utrzymania sieci
Poznań, Łódź, Szczecin, Katowice
Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
• wyszukiwanie usterek i usuwanie awarii na Stacjach Bazowych Telefonii Komórkowej (wymiany uszkodzonych modułów lub inne drobne naprawy zarówno na poziomie gruntu, w pomieszczeniach, jak i na wysokości)
• raportowanie wykonanych prac.

Profil kandydata

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:
• sumienności i zdyscyplinowania,
• braku przeciwwskazań do pracy na wysokości,
• prawa jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu,
• znajomości obsługi komputera (Windows, Office).

Nasza oferta

Oferujemy:
- stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,
- system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
- profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
- przyjazną atmosferę pracy.

Sirtel sp. z o.o. - firma telekomunikacyjna o ustabilizowanej pozycji na rynku dołączyła do grupy Solutions 30 w lutym 2022 r. Wieloletnie doświadczenie, wysoki standard oferowanych usług oraz nasza rozległa sieć wsparcia sprawia, że dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Twoje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo, dziękujemy! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli w treści CV została wyrażona zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, zachowamy Twoje dane.

Dział HR