Kosztorysant
Siedlce
Opis stanowiska

Jako Solutions30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Zakres obowiązków:
- Praca z rysunkiem technicznym pod względem kompletności
- Wykonywanie przedmiarów do wycen bazując na dokumentacji projektowej
- Sporządzanie wycen oraz kosztorysów
- Rozsyłanie zapytań ofertowych oraz pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów
- Selekcja oraz weryfikacja najkorzystniejszych ofert
- Negocjacje ofert handlowych
- Utrzymywanie stałych kontaktów z producentami, dostawcami, projektantami
- Wyjazdy w teren - uczestniczenie w wizjach lokalnych

Profil kandydata

Wymagania stanowiska:
- wykształcenie techniczne (elektrotechniczne, elektryczne itp.)
- znajomość branży elektroinstalacyjnej oraz systemów niskoprądowych
- wiedza z zakresu zasad projektowania instalacji elektrycznych
- sprawne posługiwanie się programem AutoCAD, pakietem MS Office oraz programami do kosztorysowania
- umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
- umiejętność pracy w zespole
- komunikatywność, dokładność
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie branży

Nasza oferta

Oferujemy:
- stabilną pracę w pełnym wymiarze czasowym
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii
- przyjazną atmosferę pracy - pracę przy ciekawych projektach
- jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku
- dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- dofinansowanie zajęć sportowych
- prywatną opiekę medyczną

Twoje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo, dziękujemy! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli w treści CV została wyrażona zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, zachowamy Twoje dane.

Dział HR