Koordynator Projektu ds. Utrzymania Sieci
Siemianowice Śląskie
Opis stanowiska

Solutions30 Mobile jest częścią międzynarodowej grupy Solutions30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Solutions30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR PROJEKTU DS. UTRZYMANIA SIECI

Zakres obowiązków:

-przyjmowanie zleceń w języku angielskim
-diagnostyka faktycznego problemu
-koordynacja pracą ekip terenowych, oraz organizacja dostępów
-zamykanie zleceń w określonym czasie.

Profil kandydata

Nasze wymagania:

-wykształcenie min. średnie,
-umiejętność obsługi pakietu MS Office
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
-gotowość podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym z pracującymi weekendami i świętami
-chęć do pogłębiania wiedzy w obszarze sprzętu telekomunikacyjnego.

Mile widziane:

-prawo jazdy kat. B
-doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
-doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Nasza oferta

To oferujemy:

-pracę w środowisku najnowszych technologii telekomunikacyjnych
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwości rozwoju osobistego
-zatrudnimy zarówno osoby z doświadczeniem (preferowane) jak i stawiające pierwsze kroki w branży
-pakiet socjalny, medyczny, sportowy

Twoje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo, dziękujemy! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli w treści CV została wyrażona zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, zachowamy Twoje dane.

Dział HR