Specjalista ds. Uruchamiania Sieci
Poznań, Zielona Góra, Szczecin, Wrocław, Nowy Sącz, Siemianowice Śląskie
Opis stanowiska

Solutions30 Mobile jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Solutions30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Krótki opis stanowiska:

Wykonywanie prac serwisowych oraz wymiana podzespołów na stacjach bazowych telefonii komórkowej, transport sprzętu.

Profil kandydata

Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenia technicznego preferowane w kierunkach elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika
samodzielności w działaniu i chęci do pracy
gotowości do podróży służbowych
przynajmniej podstawowej obsługi komputera obsługi komputera i pakietu office.
braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości – warunek konieczny
doświadczenie w pracy na wysokości przy użyciu dostępu linowego
prawa jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

znajomość sprzętu telekomunikacyjnego i praktyka w jego instalacji i konfiguracji
posiadanie uprawnień SEP do 1kV
znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację i rozumienie dokumentacji technicznej

Nasza oferta

Oferujemy:
pracę w środowisku najnowszych technologii telekomunikacyjnych
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
możliwości rozwoju osobistego
zatrudnimy zarówno osoby z doświadczeniem (preferowane) jak i stawiające pierwsze kroki w branży
pakiet socjalny – medyczny, sportowy

Twoje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo, dziękujemy! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli w treści CV została wyrażona zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, zachowamy Twoje dane.

Dział HR