Asystent Projektanta ds. Paszportyzacji Smallworld
Siedlce
Opis stanowiska

Jako Solutions30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Zakres obowiązków:
- utrzymywanie aktualnej informacji o sieci telekomunikacyjnej poprzez wprowadzanie oraz edycję danych w systemie paszportyzacji SmallWorld,
- udział w tworzeniu oraz kompletowaniu dokumentacji projektowej i powykonawczej,
- stanowisko nie wymaga dysponowania uprawnieniami budowlanymi do projektowania w dziedzinie telekomunikacyjnej.

Profil kandydata

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości praktycznej oprogramowania CAD (AutoCAD),
- mile widziana znajomość systemu paszportyzacyjnego SmallWorld (istnieje możliwość przyuczenia),
- obsługi pakietu MsOffice (poziom średnio zaawansowany),
- umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
- samodzielności, inicjatywy, terminowości.

Nasza oferta

Oferujemy:
- stabilną pracę w pełnym wymiarze czasowym,
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
- przyjazną atmosferę pracy,
- pracę przy ciekawych projektach,
- jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku,
- dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
- dofinansowanie zajęć sportowych,
- prywatną opiekę medyczną.

Twoje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo, dziękujemy! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli w treści CV została wyrażona zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, zachowamy Twoje dane.

Dział HR