Projektant Infrastruktury Telekomunikacyjnej
Gdańsk, Olsztyn, Szczecin
Opis stanowiska

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta. Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Projektant Infrastruktury Telekomunikacyjnej

Miejsce pracy: Olsztyn lub Gdańsk

Zakres obowiązków

sporządzanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej

Profil kandydata

Nasze wymagania
umiejętności w projektowaniu sieci FTTH,
znajomości procesów uzgodnieniowych i pozwoleniowych,
uprawnień do projektowania sieci telekomunikacyjnych,
komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole,
umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, samodzielność, inicjatywa, terminowość,
znajomości praktycznej oprogramowania CAD (AutoCAD),
obsługa komputera, pakiet MS Office,
znajomość obsługi urządzeń biurowych,
prawa jazdy kat. B.

Mile widziane
umiejętności sporządzania kosztorysów
doświadczenie w projektowaniu sieci w ramach POPC

Nasza oferta

To oferujemy

stabilną pracę w pełnym wymiarze czasowym,
możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
przyjazną atmosferę pracy,
pracę przy ciekawych realizacjach,
jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku,
dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
prywatną opiekę medyczną,
kartę sportową

Twoje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo, dziękujemy! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli w treści CV została wyrażona zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, zachowamy Twoje dane.

Dział HR