Młodszy/a Specjalista/ka ds. HR
Gdańsk
Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Nasz zespół HR kompleksowo obsługuje całą Grupę S30 w Polsce – od rekrutacji i pozyskiwania nowych talentów, procesy związane z zatrudnieniem, dokumentacją pracowniczą i rozliczaniem wynagrodzeń, przez miękki HR – szkolenia, programy motywacyjne, komunikację wewnętrzną aż po raporty, analizy i badanie wpływu wskaźników HR na biznes. Ponieważ cały czas rośniemy, rośnie też nasz apetyt na to, by HR jaki „robimy” był na coraz wyższym poziomie.

Potrzebujemy zaangażowania nowej osoby przy zadaniach takich, jak:

- Procesy rekrutacyjne – tworzenie i publikacja ogłoszeń, wstępna selekcja aplikacji, kontakty telefoniczne z Kandydatami, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
- Komunikacja wewnętrzna (Intranet, newsletter) i zewnętrzna (Facebook, LinkedIn)
- Programy motywacyjne (benefity pozapłacowe, szkolenia, wydarzenia i in.)
- Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów HR-owych na potrzeby grupy S30
- Współpraca z zespołem HR odpowiedzialnym za sprawy Pracowników (HR twardy i miękki)
- Onboarding – pomoc w zbudowaniu modułu onboardingowego na platformie szkoleniowej

Profil kandydata

- Minimum 1-2 lata doświadczenia na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków
- Angielski na poziomie min. B2 (najważniejsze, żeby poziom umożliwiał Ci swobodną komunikację)
- Zainteresowanie tematyką i śledzenie bieżących trendów w HR, rekrutacji, EB, szkoleniach
Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne, lekkie pióro i swoboda w tworzeniu treści pisanych
- Samodzielność, sumienność i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań
- Praktyczna znajomość narzędzi MS Office/Microsoft 365

Dodatkowym atutem będzie:

- Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy
- Znajomość programów: Optima, HRappka

Nasza oferta

Oferujemy:
- Praca w kameralnym i zgranym zespole
- Niezbędne wdrożenie oraz pomoc naszych specjalistów
- Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Pełna wyzwań praca w firmie nowoczesnych technologii cyfrowych
- Możliwość rozwoju w grupie spółek usługowych należącej do europejskiego lidera
- Opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Karta Multisport

Twoje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo, dziękujemy! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli w treści CV została wyrażona zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, zachowamy Twoje dane.

Dział HR