Poszukujemy Podwykonawców/Firm Remontowo-Budowlanych
Lublin, Białystok, Warszawa, Radom, Płock, Ełk, Suwałki, Szczecin, Koszalin
Opis stanowiska

Jako Solutions30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Zadania:
- montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych
- konserwacja oraz naprawa studni telekomunikacyjnych (kablowych)
- budowa sieci światłowodowej

Profil kandydata

Oczekujemy:
- terminowości w wykonywaniu zadań
- odpowiedzialności

Nasza oferta

Oferujemy:
- stałe zlecenia w rozwijającej się firmie
- atrakcyjne i terminowe rozliczenie usług

Twoje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo, dziękujemy! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli w treści CV została wyrażona zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, zachowamy Twoje dane.

Dział HR